Ecover Essential Přípravek na mytí nádobí Heřmánek 1l (Ecocert)

Kód: ECV035
Značka: Ecover
142 Kč 117,36 Kč bez DPH 14,20 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek na mytí nádobí je stejně jako všechny výrobky od firmy Ecover vyrobený na rostlinné a minerální bázi. Neobsahuje ropné složky, je biodegradabilní a netestovaný na zvířatech. Je balený ve 100% recyklovatelných obalech včetně uzávěrů a může se pochlubit přísnou certifikací Ecocert.

Ekologický přípravek na mytí nádobí Heřmánek účinně myje nádobí bez toho, aby tvořil velké množství pěny. Využívá čistící sílu povrchově aktivních látek na rostlinné bázi. Prostředek je velmi koncentrovaný, používá se proto v malých dávkách. Odpovídající dávka je zhruba jedno stříknutí, což je asi 8ml na 10l vody. Přírodní heřmánková vůně vám tuto neoblíbenou domácí činnost alespoň trochu zpříjemní. Výtažky z heřmánku a měsíčku lékařského mají zklidňující účinky na pokožku rukou, která je často během mytí nádobí namáhána.

Složení: 5-15%  neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky, parfém (limonene), kyselina mléčná, voda, alkohol, citrát sodný, lauryllaktát, denaturační činidlo, extrakt z heřmánku a z měsíčku lékařského.
NEBEZPEČÍ Obsahuje: lauryl glukosid, kyselina mléčná, kaprylyl/kapryl glukosid, laurylsulfát sodný H315 - Dráždí kůži; H318 - Způsobuje vážné poškození očí. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P310 - Okamžitě volejte lékaře, TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. P302+P352 - PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. P332+P313 - Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO DROGERIE
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: