O nás

Vítáme Vás v našem e-shopu zaměřeném na zdravý životní styl ! 

Sami jsme se k této cestě a životnímu postoji dostali před mnoha lety. A od myšlenky nebylo daleko k činům, proto jsme založily tento rodinný e-shop. Všechny námi nabízené výrobky máme prověřené nejen z hlediska kvality, ale také po chuťové stránce, která je neméně důležitá.

Přejeme si, aby se kvalitní potraviny dostaly i k lidem, kteří nebydlí ve větších městech, kde mají možnost si nakoupit zdravé potraviny v prodejnách zdravé výživy. Chceme zároveň, aby tyto potraviny bylo možné získat za nižší ceny, než za které se prodávají v kamenných prodejnách zdravé výživy. 

 

KDO JSME?

♥ ELIŠKA MINAŘÍKOVÁ  .....duše a hnací síla celého e-shopu   

Vybírám pro Vás sortiment našeho e-shopu a starám se o jeho grafickou stránku. Denně aktualizuji nabídku výrobků.

O zdravé potraviny a zdraví jako takové se zajímám už dlouho a je to mým koníčkem. Jedno souvisí s druhým a tak mě život již provedl různými pohledy na zdraví, stravu a stále se mi otevírají nové dimenze. Jde to pěkně hravě a samo, jak už to tak bývá, když člověk něco dělá s láskou a nadšením.

Jsem maminkou 3 dětí, které jsou mojí nevyčerpatelnou inspirací a spolu s manželem každodenními degustéry a kritiky nových produktů a receptů. Ráda se o své zkušenosti s Vámi podělím, kontaktujte mě:

Telefon ELIŠKA: +420 725 792 882 (momentálně jsem na rodičovské dovolené, prosím v případě potřeby kontaktujte spíše manžela, děkuji za pochopení)

 

♥ DAVID MINAŘÍK ...výkonné ruce, správa e-shopu a backoffice :)

Jsem s Vámi v kontaktu každý den, když Vám mailem zasílám informace o stavu Vaší objednávky. Kontroluji obsah balíčků, když se připravují směrem k Vám. Máte-li dotaz k objednávce či dodání, určitě napište nebo zavolejte.

Telefon DAVID: +420 775 940 580

E-mail: info@biolevel.cz

Telefonický kontakt prosíme používat pouze ve všední dny od 9h do 15h!!!! Děkujeme za respektování našeho soukromého času s rodinou.

Pokud byste u nás Vámi hledané zboží nenašli, napište nám! Nad podněty k rozšíření námi nabízeného sortimentu se rádi zamyslíme.

Těšíme se na spolupráci :)

 

 

 

Eliška Minaříková

Hostěnice 258

66404 Hostěnice (p.Mokrá)

tel. 725 792 882

tel. pro vyřizování objednávek: 775 940 580

email: info@biolevel.cz

IČO: 88567869

DIČ: CZ8358254267
JSEM PLÁTCE DPH