O nás

Vítáme Vás v našem e-shopu zaměřeném na zdravý životní styl ! 

Sami jsme se k této cestě a životnímu postoji dostali před mnoha lety. A od myšlenky nebylo daleko k činům, proto jsme založily tento rodinný e-shop. Všechny námi nabízené výrobky máme prověřené nejen z hlediska kvality, ale také po chuťové stránce, která je neméně důležitá.

Přejeme si, aby se kvalitní potraviny dostaly i k lidem, kteří nebydlí ve větších městech, kde mají možnost si nakoupit zdravé potraviny v prodejnách zdravé výživy. Chceme zároveň, aby tyto potraviny bylo možné získat za nižší ceny, než za které se prodávají v kamenných prodejnách zdravé výživy. 

 

KDO JSME?

♥ ELIŠKA MINAŘÍKOVÁ  .....duše a hnací síla celého e-shopu   

Vybírám pro Vás sortiment našeho e-shopu a starám se o jeho grafickou stránku. Denně aktualizuji nabídku výrobků.

O zdravé potraviny a zdraví jako takové se zajímám už dlouho a je to mým koníčkem. Jedno souvisí s druhým a tak mě život již provedl různými pohledy na zdraví, stravu a stále se mi otevírají nové dimenze. Jde to pěkně hravě a samo, jak už to tak bývá, když člověk něco dělá s láskou a nadšením.

Jsem maminkou 3 dětí, které jsou mojí nevyčerpatelnou inspirací a spolu s manželem každodenními degustéry a kritiky nových produktů a receptů. Ráda se o své zkušenosti s Vámi podělím, kontaktujte mě:

Telefon ELIŠKA: +420 725 792 882 (momentálně jsem na rodičovské dovolené, prosím v případě potřeby kontaktujte spíše manžela, děkuji za pochopení)

 

♥ DAVID MINAŘÍK ...výkonné ruce, správa e-shopu a backoffice :)

Jsem s Vámi v kontaktu každý den, když Vám mailem zasílám informace o stavu Vaší objednávky. Kontroluji obsah balíčků, když se připravují směrem k Vám. Máte-li dotaz k objednávce či dodání, určitě napište nebo zavolejte.

Telefon DAVID: +420 775 940 580

E-mail: info@biolevel.cz

Telefonický kontakt prosíme používat pouze ve všední dny od 9h do 15h!!!! Děkujeme za respektování našeho soukromého času s rodinou.

Pokud byste u nás Vámi hledané zboží nenašli, napište nám! Nad podněty k rozšíření námi nabízeného sortimentu se rádi zamyslíme.

Těšíme se na spolupráci :)

 

 

 

Eliška Minaříková

Hostěnice 258

66404 Hostěnice (p.Mokrá)

tel. 725 792 882

tel. pro vyřizování objednávek: 775 940 580

email: info@biolevel.cz

IČO: 88567869

DIČ: CZ8358254267
JSEM PLÁTCE DPH

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení