Zinek s mědí 90 kapslí, WoldoHealth

Kód: WLD008
Značka: WoldoHealth
389 Kč 347,32 Kč bez DPH 4,32 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Inovativní doplněk stravy, kombinující klíčové minerální látky, zinek a měď v bisglycinátové formě. Balení obsahuje 90 denních dávek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zink Albion® + měď je inovativním doplňkem stravy, který využívá revoluční technologie v oblasti výživy pro optimální podporu minerálních látek. Kombinuje klíčové minerální látky, zinek a měď, ve formě snadno vstřebatelných veganských kapslí, které jsou šetrné k životnímu prostředí a méně zatěžují žaludek než tradiční želatinové kapsle. 

V jedné kapsli Zink Albion® + měď získáte optimální kombinaci zinku bisglycinátu a mědi. Tato forma je známá svou vysokou biologickou dostupností, lepší vstřebatelností v těle i větší šetrností k žaludku než běžné formy zinku. Každá kapsle obsahuje 25 mg zinku bisglycinátu a 1 mg mědi a zaručí vám optimální denní dávku minerálů po dobu 3 měsíců. Produkt je dodáván v balení z jantarového skla, které slouží k ochraně před slunečním zářením a zajišťuje jeho optimální trvanlivost. Obsahuje pouze přírodní látky bez aditiv jako jsou želatina, barviv, sladidel, aromat, stabilizátorů, laktózy, lepku a GMO. Zink Albion® + měď je vhodný pro vegany i vegetariány.

Zinek je esenciálním minerálem nezbytným pro optimální fungování našeho těla a udržení celkového zdraví. Hraje klíčovou roli v mnoha biochemických procesech, včetně podpory imunitního systému, hojení ran, tvorby DNA a RNA, a udržení zdravé pokožky. Zinek je nezbytný pro správnou funkci enzymů, které se účastní metabolismu, a má také vliv na chuť k jídlu a správnou funkci smyslů. Tento minerál je zásadní pro růst, vývoj, a udržení zdraví všech buněk a tkání v těle. 

Co se stane při nedostatku zinku:
Jeho nedostatek může vést k různým zdravotním problémům, včetně oslabené imunity, kožních problémů a poruchy růstu. Pravidelný příjem zinku prostřednictvím stravy nebo doplňků může přispět k udržení optimálního zdraví a podpoře celkové vitality.
Zinek je esenciálním minerálem nezbytným pro optimální fungování našeho těla a udržení celkového zdraví. Hraje klíčovou roli v mnoha biochemických procesech, včetně podpory imunitního systému, hojení ran, tvorby DNA a RNA, a udržení zdravé pokožky. Zinek je nezbytný pro správnou funkci enzymů, které se účastní metabolismu, a má také vliv na chuť k jídlu a správnou funkci smyslů. Tento minerál je zásadní pro růst, vývoj, a udržení zdraví všech buněk a tkání v těle. 

Hlavní funkce Woldoheath Zink Albion® + měď:
  - podpora správné funkce imunitního systému 
  - antioxidační vlastnosti pro ochranu těla před volnými radikály
  - urychluje hojení ran a regeneraci tkání 
  - podpora tvorbu kolagenu
  - pomáhá k regulaci metabolismu
  - může pomoci ke zpomalení procesu stárnutí i regeneraci po sportu
  - podporuje optimální funkci hormonálního systému i funkci prostaty
  - klíčový minerál pro plodnost a reprodukci
  - pomáhá k udržení fyziologické hladiny testosteronu v krvi
  - přispívá ke zdraví funkčního zraku

Co je bisglycinátová forma zinku:
Naše tělo spotřebovává nejvíce hořčíku při stresu nebo fyzické zátěži, proto je jeho dostatečný přísun životně důležitý. Lidské tělo dokáže nejlépe vstřebat hořčík ve spojení s organickými kyselinami, citráty. Ve farmaceutickém průmyslu je používáno přibližně 12 organických sloučenin (síran, oratát, malát etc.), ale tyto formy obsahují pouze cca 7% hořčíku a vyskytují se v kyselém prostředí. Forma trimagnesia dicitrátu, má oproti nim dvojnásobné množství, cca 15%. 

Proč kombinovat zinek s mědí:
Některé minerály fungují nejlépe dohromady a zinek s mědí je toho důkazem. Měď pomáhá k lepší vstřebatelnosti zinku v našem těle. Také pomáhá udržovat jeho rovnováhu a zabraňuje případným nadměrným hladinám zinku. Tyto dva minerály mohou spolupracovat, aby zajistili efektivní transport a absorpci zinku, což vede k maximálnímu využití zinku v různých tkáních a buňkách.
Při dlouhodobém užívání zinku bez dostatečného množství mědi může dojít k hromadění zinku v některých tkáních. Měď pomáhá regulovat úroveň zinku a chrání tělo před potenciálním nadbytkem. Oba minerály mají antioxidační vlastnosti, a jejich kombinace může posílit schopnost těla bojovat proti volným radikálům, snižovat oxidační stres a napomáhat k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů. 

Doporučená denní dávka:
Denní dávka zinku a mědi hraje klíčovou roli v udržení celkového zdraví a správné funkce těla. Doporučená denní dávka zinku pro dospělé se pohybuje obvykle mezi 15-25 mg. Tento údaj je pouze orientační, neboť potřeba zinku je individuální. Přidání mědi k tomuto minerálu je důležité, aby se zachovala rovnováha mezi oběma minerály. Měď podporuje tvorbu kolagenu, podílí se na procesech hojení ran a má vliv na nervový systém. 

Složení: Rýžová mouka, bisglycinát zinečnatý (chleát) Albion®, rostlinná kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy (vegan), bisglycinát měďnatý.
Obsahuje pouze přírodní látky bez aditiv, stearátu hořečnatého, barviv, sladidel, aromat, stabilizátorů, laktózy, lepku a GMO. Je vhodný pro vegany, vegetariány a alergiky.

Hmotnost bez dózy: 31,8g

Doporučené denní dávkování: Užijte 1 kapsli denně a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 
Obsah účinných látek v denní dávce (1 kapsle):
Zinek       25mg - 250% DRHP* 
Měď          1mg - 100% DRHP* 
*DRHP - Denní referenční hodnota příjmu minerálních látek dospělého člověka

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Upozornění na obale: Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Woldoshop GmbH, Oststrasse 64-70a, 22844 Norderstedt, Německo
Prodávající: Woldoshop s.r.o., Rožkova 120, 530 02 Pardubice, Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY, VITAMÍNY
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: