Vitamín K2 (MK-7) 50ml, WoldoHealth

Kód: WLD002
Značka: WoldoHealth
749 Kč 668,75 Kč bez DPH 1 498 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Vysoce koncentrovaná dávka vitamínu K2 MK-7 v patentované formě jako K2VITAL®DELTA, celkem 1700 kapek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce koncentrovaná dávka vitamínu K2 MK-7 v patentované formě jako K2VITAL®DELTA od německé společnosti Kappa BioScience. Patentovaná forma vitamínu K2 jako MK-7 je považována za nejaktivnější a nejčistší formu vitamínu K2. Vitamín K2 je rozpuštěn v 100% MCT kokosovém oleji pro lepší vstřebávání a dodáván v balení z jantarového skla, která slouží k ochraně před UV zářením a zajišťuje optimální trvanlivost. Součástí balení je kalibrovaná lékařská pipeta pro přesné dávkování. 

Vitamín K2 MK-7 je nezbytný pro funkci proteinů, které na sebe váží vápník a podílejí se na udržování normální strukturu osteoartikulárního systému, zubů, arteriální stěny a regulaci růstu buněk. Také napomáhá normální srážení krve a syntéze bílkovin nacházející se v plazmě, kostech a ledvinách. 

Patentovaná forma vitamínu K2 MK-7 je používána kvůli jejím výhodám jako je biologická dostupnost, vyšší aktivita v lidském těle a vyšší stabilita při vysokých teplotách v porovnání s dalšími formami vitamínu K2. Navíc má také delší poločas rozpadu v těle, což zajišťuje její vyšší využitelnost. MCT tuk z kokosové dužiny napomáhá správnému vstřebávání vitamínu.

Vitamín K2 hraje velmi důležitou roli v aktivaci osteokalcinu, což je nekolagenní bílkovina produkovaná kostními buňkami. Tato bílkovina se podílí na mineralizaci kostí tím, že transportuje vápník do kostí a zubů. V opačném případě by se vápník hromadil v cévách, mozku a ledvinách.

Obě formy vitamínu K2, MK-4 a MK-7 jsou přínosné pro lidské tělo, ale MK-7 aktivuje větší podíl osteokalcinu a je proto pro tělo přínosnější. Plně aktivovaná hladina osteokalcinu napomáhá k využití maximálního dostupného množství vápníku pro tvorbu kostí.

 
Vitamín K2 (MK-7)
  - pomáhá udržovat normální stav kostí
  - podílí se na normální srážlivosti krve
  - skvělá vstřebatelnost 99,7%
  - je skvělým pomocníkem vitamínu D3, kterému pomáhá zvýšit účinnost

Složení: MCT olej, Vitamín K2 (MK-7) all-trans Kappa K2VITAL®DELTA
Produkt neobsahuje žádná aditiva jako jsou GMO, laktóza, lepek, barviva nebo stabilizátory. Náš výrobek je vhodný pro vegetariány, s ověřeným původem účinných látek a certifikací.

Doporučené denní dávkování: Užijte 10 kapek denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. 

Obsah účinných látek v denní dávce (10 kapek):
Vitamin K2 (MK-7)    200μg - 267% DRHP*
*DRHP - Denní referenční hodnota příjmu 

Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Upozornění na obale: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nedoporučeno podávát mladistvým, těhotným a kojícím ženám. Určeno pro dospělé. Ukládejte mimo dosah dětí.

Poznámky od výrobce/prodávajícího k užívání:
Vitamín K2 (menachion) je v porovnání s K1 lépe využitelný. K2 MK-7 je jeho nejlepší dostupná forma, má delší poločas rozpadu v těle, což zajišťuje jeho vyšší využitelnost, má vyšší stabilitu při vyšších teplotách a vyšší aktivitu v lidském těle než ostatní formy vitamínu K2.

Výrobce: Woldoshop GmbH, Oststrasse 64-70a, 22844 Norderstedt, Německo
Prodávající: Woldoshop s.r.o., Rožkova 120, 530 02 Pardubice, Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY, VITAMÍNY
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: