Antibakteriální gel 100ml, Osmoza

Kód: OSM001
Značka: Osmoza
199 Kč –52 %
OSM001
199 Kč –52 % 95 Kč 78,51 Kč bez DPH 95 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
15.1.2025

Antibakteriální dezinfekční gel na ruce zničí 99,9% bakterií a virů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální dezinfekční gel na ruce zničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem a to po 60 sekundách. Ideální pro použití kdekoliv na cestách, po použití veřejných toalet nebo před jídlem.

Návod k použití:
Vytlačte kapku velikosti nehtu (3ml) gelu do dlaně. Důkladně rozetřete a nechte zaschnout po dobu cca 15 sekund. Po zaschnutí neumývejte. Používejte, když nemáte k dispozici vodu a mýdlo

Složení (čirý gel):
ethylalkohol (60 %), isopropylalkohol (15 %), glycerol

Varování
Hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Účinná látka: ethanol (denaturovaný). Gel je určen pouze pro vnější použití.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. 


Bezpečnostní varování
Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO / lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO KOSMETIKA
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole: