AkuPREVE 60 kapslí, Akuna

Kód: AKU024
Značka: Akuna
780 Kč 696,43 Kč bez DPH 13 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obranyschopnost na jedničku!

AkuPREVE je jedinečný produkt, který v jedné jediné kapsli spojuje tři velmi cenné přírodní látky – bovinní (kravské) kolostrum, betaglukany a probiotické kmeny.

Je to doplněk stravy, který přispívá k normální funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem a normálnímu energetickému metabolismu.

AkuPREVE obsahuje:

Kolostrum neboli mlezivo je první mateřské mléko, které je produkováno mléčnými žlázami každého savce. Novorozený jedinec nemá vytvořený svůj vlastní imunitní systém a všechny protilátky, které mu umožňují přežít první dny a začít si budovat svou vlastní obranyschopnost, získává od matky právě v kolostru.

Kolostrum obsahuje cenné imunoglobuliny, vitamíny, minerály, proteiny a růstové faktory.  Tyto látky přispívají k normálnímu fungování imunitního systému a podporují obranyschopnost organismu.

Bovinní (kravské) kolostrum je svým složením velmi podobné lidskému, obsahuje ale mnohonásobně více imunoglobulinu G. 

Imunoglobulin G (IgG) jsou protilátky, které imunitní systém využívá, aby identifikovaly a bojovaly s neznámými objekty, jako jsou především viry a bakterie.

Kolostrum v AkuPREVE je delaktózované. Je proto vhodné i pro osoby, které trpí intolerancí na laktózu. 

Betaglukany jsou komplexní polysacharidy, které fungují jako imunomodulátory. To znamená, že mají schopnost ovlivnit imunitní systém a obranyschopnost organismu proti nežádoucím mikroorganismům. Betaglukany aktivují bílé krvinky, které pohlcují a odstraňují antigeny, patogeny, toxiny a buněčný odpad. Betaglukany v AkuPREVE jsou z kvasinek.

Probiotika jsou živé mikroskopické organismy našemu tělu prospěšné. Napomáhají trávení a zpracování potravy, mají příznivý vliv na imunitu a ničí patogenní bakterie v trávicím traktu. Užívají se při střevních potížích, kdy dojde k narušení rovnováhy střevní mikroflóry, ať už z důvodu nevhodné stravy, stresu, užívání antibiotik nebo jiných léků.

AkuPREVE obsahuje čtyři různé probiotické kmeny -  Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium animalis subsp. lactis.      

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AKUNA
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: