Ecover ZERO tekutý prací prostředek koncentrovaný 1,5l

Kód: ECV024
Značka: Ecover
242 Kč 200 Kč bez DPH 16,13 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncentrovanější veze pracího prostředku na barevné i bílé prádlo vypere 30-42 pracích dávek již při 30°C

Prostředek na praní prádla je stejně jako všechny výrobky od firmy Ecover vyrobený na rostlinné a minerální bázi. Neobsahuje ropné složky ani optické zjasňovače. Prostředek je bez parfemace, takže je vhodný i pro velmi citlivou či alergickou pokožku. Můžete ho také provonět prá kapkami svého oblíbeného éterického oleje a dodat mu unikátní vůni, která bude vonět právě vám. Přípravek je biodegradabilní a není testovaný na zvířatech. Je balený ve 100% recyklovatelných obalech včetně uzávěrů.

Složení: 5-<15 % aniontové povrchově aktivní látky, 5-<15 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, enzymy, voda, citronan sodný, denaturovaný alkohol, glycerol, polypropylen tereftalát, trisodium ethylenediamine disuccinate, Kyselina mléčná.

VAROVÁNÍ: H319 - Způsobuje vážné podráždění očí. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 - Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. V případě nutnosti lékařské péče u sebe mějte obal nebo etiketu produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO DROGERIE
Hmotnost: 1.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: