Ecover Essential Tekutý prostředek na jemné prádlo Levandule 1l (Ecocert)

Kód: ECV038
Značka: Ecover
90 Kč 74,38 Kč bez DPH 9 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický tekutý prací prostředek Ecover s vůní levandule. Určený na jemné prádlo, které účinně vypere a krásně provoní. Šetří životní prostředí. Vhodný i pro citlivější pokožku. Stejně jako všechny výrobky od firmy Ecover je vyrobený na rostlinné a minerální bázi. Neobsahuje ropné složky, je biodegradabilní a netestovaný na zvířatech. Je balený ve 100% recyklovatelných obalech včetně uzávěrů a může se pochlubit přísnou certifikací Ecocert.

Složení: 5-15% neiontové povrchově aktivní látky, <5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy (Linalool, Limonene), voda, alkohol, citrát sodný, chlorid sodný, denaturační činidlo, kyselina citronová.
NEBEZPEČÍ Obsahuje: Laurylsulfát sodný, Laureth-6 H318 - Způsobuje vážné poškození očí. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P310 - Okamžitě volejte lékaře, TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO DROGERIE
Hmotnost: 1.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: