DOPRAVNÉ (vč. DPH)

DPD (kurýrní společnost)
89Kč - objednávka do 1500Kč 
59Kč - objednávka nad 1500Kč
ZDARMA nad 4000Kč
+ 25Kč případné doběrečné
289Kč - objednávka na Slovensko
(do 15kg při platbě předem) 
www.zasilkovna.cz (do 5kg)
59Kč - objednávka v ČR
99Kč - objednávka na Slovensko 
Rozvoz Brno
49Kč - objednávka do 2.500Kč
ZDARMA nad 2.500Kč
Rozvoz Pozořice, Hostěnice a okolí
29Kč - objednávka do 1000Kč
ZDARMA nad 1.000Kč
Osobní odběr Jana Babáka 11, Brno
ZDARMA při objednávce nad 600Kč

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Eliška Minaříková
Hostěnice 258, Mokrá 664 04
Sklad: Jana Babáka 11, Brno 612 00
tel: +420 725 792 882
info@biolevel.cz
IČO 88567869
DIČ CZ8358254267

PODPORUJEME

 

PODPORUJEME...

 

... aneb nejen náš biolevelový život nám dává smysl :)

Spolupracujeme s nápaditými a pracovitými lidmi nebo finančně podporujeme ještě další skvělé aktivity, pojďte se podívat:

 

  • Bezcukrárna

www.facebook.com/bezcukrarna/

Je fair trade kavárna a cukrárna v centru Brna (Pekárenská 12). Vyrábí dorty bez bílého řepného cukru, které sladí datlovým a rýžovým sirupem a cukrem z kokosových květů. Dle novinek na trhu a hlavně zdravotní nezávadnosti.
Vše, co podávají, je veganské, tzn. pouze z rostlinných surovin v co nejlepším a nejčistším složení.
Třídění odpadu a používání eko čistících prostředků je samozřejmostí. Chovají se láskyplně jak k sobě, tak i k ostatním.

Osobně vyzkoušeno a pomlsáno, vřele doporučujeme! Zúčastnila jsem se i individuálního cukrářského kurzu, který slečna Mia nabízí, takže už budu péct jen ty perfektní chutné dorty a hlavně zdravé ;-)


 

  • www.prirodnistavby.com

Stavění v souladu s přírodou pro nás má čí dál tím silnější význam. Přijďte se podívat na tento víkendový seminář, určitě vás to osloví a inspiruje. Koná se vždy jednou za rok v zimě na Kaprálově mlýně u Brna.

 

 

  • www.mezi2slunci.cz

Studio Mezi Dvěma slunci v Brně na Kounicově 23 je zaměřeno na prevenci poruch nejen pohybového aparátu. Zaměřuje se na celostní pohled a využívá kombinace poznatků tradiční čínské medicíny a znalostí načerpaných během vysokoškolského studia. To vše doplňuje o zkušenosti získané během zájmových činností a nástavbových kurzů.

Ve studiu kouzlí s Vaším tělem dvě zlatá sluníčka a jejich cílem je klientům poskytnout možnost konzultace poruch nejen pohybového aparátu. Dále pracují na úlevě od bolesti šetrnou formou a věnují se i relaxaci a odpočinku, která je v dnešní době velice opomíjená. Provádí různé typy ručních masáží spojené s technikami fyzioterapie, manuální lymfodrenáže, masáže horkými lávovými kameny, relaxační masáže s použitím různých esencí. Poskytují samozřejmě i rady, jak o tělo pečovat a jak s ním zacházet, aby sloužilo co nejdéle.  

 

  • www.rozalio.cz

Je sdružením rodičů, které spojuje zájem o otázky zdraví našich dětí a pocit zodpovědnosti za ně. Problematika očkování s těmito otázkami bezprostředně souvisí. Vzhledem ke stávající právní úpravě očkování i převažujícímu postoji zúčastněných institucí zde zatím chybí věcná diskuse na toto téma a možnost diferencovaného, informovaného a individuálního rozhodování rodičů o očkování svých dětí.

Sdružení Rozalio proto chce:

  • zprostředkovat rodičům všestranné informace o problematice očkování a podpořit je tak v jejich zodpovědném rozhodování v otázkách zdraví jejich dětí;
  • vytvářet prostor pro věcnou diskusi o problematice očkování;
  • jménem rodičů se podílet na změně právní úpravy očkování v ČR tak, aby konečné slovo v rozhodování o očkování dětí měli rodiče, resp. zákonní zástupci dítěte, tak jak to odpovídá mezinárodním úmluvám, kterými je ČR vázána.

Uznávají přitom význam očkování a jeho reálný přínos v boji s infekčními chorobami.

 NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

 

NmRiYW