DOPRAVNÉ (vč. DPH)

DPD Private (do 30kg)
99Kč - objednávka do 1500Kč 
69Kč - objednávka nad 1500Kč
ZDARMA nad 4000Kč
+ 30Kč případné doběrečné
DPD PickUp (do 19kg)
79Kč - objednávka do 1500Kč 
49Kč - objednávka nad 1500Kč
ZDARMA nad 4000Kč
+ 30Kč případné doběrečné
ČP Balík do ruky  a Balík na Poštu (do 29kg)
79Kč - objednávka do 1500Kč 
49Kč - objednávka nad 1500Kč
ZDARMA nad 4000Kč
+ 35Kč případné doběrečné
ČP Balíkovna (do 19kg)
49Kč - objednávka do 1500Kč 
29Kč - objednávka nad 1500Kč
ZDARMA nad 4000Kč
+ 35Kč případné doběrečné
Zásilkovna.cz (do 4kg)
49Kč - objednávka v ČR
89Kč - objednávka na Slovensko 
+ 15Kč případné doběrečné
Rozvoz Brno
49Kč - objednávka do 2.500Kč
ZDARMA nad 2.500Kč
Rozvoz Hostěnice a okolí
29Kč - objednávka do 1000Kč
ZDARMA nad 1.000Kč
Osobní odběr Jana Babáka 11, Brno
ZDARMA při objednávce nad 600Kč

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Eliška Minaříková
Hostěnice 258, Mokrá 664 04
Sklad: Jana Babáka 11, Brno 612 00
tel: +420 725 792 882
info@biolevel.cz
IČO 88567869
DIČ CZ8358254267

PODPORUJEME

 

PODPORUJEME...

 

... aneb nejen náš biolevelový život nám dává smysl :)

Spolupracujeme s nápaditými a pracovitými lidmi nebo finančně podporujeme ještě další skvělé aktivity, pojďte se podívat:

 

  • www.prirodnistavby.com

Stavění v souladu s přírodou pro nás má čí dál tím silnější význam. Přijďte se podívat na tento víkendový seminář, určitě vás to osloví a inspiruje. Koná se vždy jednou za rok v zimě na Kaprálově mlýně u Brna.

 

  • www.glopolis.cz

Glopolis je nezávislé analytické centrum zaměřený na globální výzvy a na to, jak na ně reaguje Česká republika a Evropská unie.

Nabízí analýzy, vize a poradenství, budují sítě, podporují diskusi a vybízí ke změně myšlení. Snaží se přispět k rozvoji chytré ekonomiky, energetické a potravinové bezpečnosti a politické kultury.

Česká republika se aktivně zasazuje o dlouhodobou prosperitu světa.
V oblasti potravin, energetiky a financí měníme přístup Česka: rozšiřujeme obzory, propojujeme občanskou společnost, politiku a byznys, pomáháme nacházet pozitivní odpovědi na globální výzvy. Od nabídky vizí, analýz a debat přes vzdělávání, aktivní komunikaci on-line a veřejné kampaně až po facilitaci procesů spolupráce, budování místních partnerství a rozbíhání konkrétních aktivit mezi různými obory a sektory společnosti.

Mezi jejich projekty o kterých jste mohli slyšet patří Menu pro změnu (s tímto projektem souvisí pojmy jako potravinové systémy, lokální trhy, zodpovědná spotřeba, produkce potravin, palmový olej, plýtvání potravinami) nebo Země na talíři (zodpovědná spotřeba objektivem kamery), Klimatické souvislosti migrace či například Férové daně.

https://glopolis.org/aktualni-projekty

 

  • www.mezi2slunci.cz

Studio Mezi Dvěma slunci v Brně na Kounicově 23 je zaměřeno na prevenci poruch nejen pohybového aparátu. Zaměřuje se na celostní pohled a využívá kombinace poznatků tradiční čínské medicíny a znalostí načerpaných během vysokoškolského studia. To vše doplňuje o zkušenosti získané během zájmových činností a nástavbových kurzů.

Ve studiu kouzlí s Vaším tělem dvě zlatá sluníčka a jejich cílem je klientům poskytnout možnost konzultace poruch nejen pohybového aparátu. Dále pracují na úlevě od bolesti šetrnou formou a věnují se i relaxaci a odpočinku, která je v dnešní době velice opomíjená. Provádí různé typy ručních masáží spojené s technikami fyzioterapie, manuální lymfodrenáže, masáže horkými lávovými kameny, relaxační masáže s použitím různých esencí. Poskytují samozřejmě i rady, jak o tělo pečovat a jak s ním zacházet, aby sloužilo co nejdéle.  

 

  • www.rozalio.cz

Je sdružením rodičů, které spojuje zájem o otázky zdraví našich dětí a pocit zodpovědnosti za ně. Problematika očkování s těmito otázkami bezprostředně souvisí. Vzhledem ke stávající právní úpravě očkování i převažujícímu postoji zúčastněných institucí zde zatím chybí věcná diskuse na toto téma a možnost diferencovaného, informovaného a individuálního rozhodování rodičů o očkování svých dětí.

Sdružení Rozalio proto chce:

  • zprostředkovat rodičům všestranné informace o problematice očkování a podpořit je tak v jejich zodpovědném rozhodování v otázkách zdraví jejich dětí;
  • vytvářet prostor pro věcnou diskusi o problematice očkování;
  • jménem rodičů se podílet na změně právní úpravy očkování v ČR tak, aby konečné slovo v rozhodování o očkování dětí měli rodiče, resp. zákonní zástupci dítěte, tak jak to odpovídá mezinárodním úmluvám, kterými je ČR vázána.

Uznávají přitom význam očkování a jeho reálný přínos v boji s infekčními chorobami.

Členové sdružení Rozália mají u nás slevu na nákup.

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

ODlmNTYxNz