AkuSport 480ml, Akuna

Kód: AKU009
800 Kč –7 %
vyr 2756Akusport
800 Kč –7 % 745 Kč 647,83 Kč bez DPH 155,21 Kč / 100 ml
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

AkuSport je tekutýdoplněk stravy obsahující kombinaci důležitých proteinových živin, tj.esenciálních a tzv. rozvětvených aminokyselin. Esenciální aminokyseliny jsou pro lidský organismus nezbytné, lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit a je tedy závislé na jejich příjmu z potravy. Aminokyseliny jsou základními stavebními kameny lidského těla.

AkuSport obsahuje skupinu esenciálních, pro lidský organismus nezbytných aminokyselin leucin, isoleucin avalin, které tvoří skupinu aminokyselin s rozvětveným řetězcem – BCAA, tedy„Branched Chain Amino Acids“. Tyto představují skupinu aminokyselin s velmi specifickou strukturou, díky níž nejsou odbourávány v játrech jako ostatní aminokyseliny, ale zůstávají v nezměněné podobě k dispozici pro svalovou tkáň, tukovou tkáň, ledviny a mozek, kde slouží jako zdroj energie.

Při zvýšené fyzické zátěži organismus aminokyseliny spotřebovává a bere je převážně ze svalové hmoty. Pokud se aminokyseliny organismu dodají před zátěží, použije je tělo jako velmi vhodný zdroj energie, aniž by muselo sáhnout do svých vlastních zásob, po zátěži naopak dodáme tělu potřebné množství „stavebního materiálu“ pro obnovení svalové hmoty a nastartování celkové regenerace organismu.

Aminokyseliny je vhodné organismu dodávat při všech doplňkových sportech či aktivitách, protože napomáhají uvolnění svalů a zmírnění svalových bolestí. V kombinaci spravidelným tréninkem a zdravou vyváženou stravou jsou přínosné pro budování svalové hmoty.

AkuSport může napomoci nastartování celkové regenerace organismu po fyzickém výkonu a harmonizaci fyziologických procesů při sportovní aktivitě.

Používá se v době akutní fyziologické únavy, kdy může docházet k omezení funkce svalu, poruchám koordinace a zvýšení rizika úrazu, ale také v době normální fyziologické únavy,která přirozeně vzniká během jakékoli sportovní, pracovní i mentální činnosti.

AkuSport je obohacen i odalší přínosné látky, jako jsou ribóza, acerola a ženšen.

Ribóza je jednoduchý cukr, který ale na rozdíl od glukózy nepředstavuje rychlý zdroj energie, nýbrž„stavební surovinu“ organismu.

Plody aceroly jsou velmi bohaté na vitamin C a obsahují také organické kyseliny, flavonoidy a minerály.

Kořen ženšenu je známý tradiční adaptogen, který přispívá k vyrovnání organismu s vnějšími vlivy a jako tonikum podporuje vitalitu.

Složení jedné dávky objemu 15 ml: čištěná voda, leucin (L-leucin, 150 mg), glutamin (L-glutamin, 100 mg), D-ribosa (beta-D-ribopyranosa, 100 mg), citrulin (L-citrulin, 100 mg), malpígie lysá/acerola (Malpighia glabra, plod, 100 mg), valin (L-valin, 90 mg), isoleucin (L-isoleucin, 70 mg) ženšen pravý (Panax ginseng, kořen, 10 mg), konzervant (sorban draselný).

Doporučené denní dávkování a upozornění pro užívání: 1 polévková lžíce (15 ml) 1 x denně během dne, vždy dobře zapít dostatečným množstvím  vody či čaje, zejména během cvičení, neužívat na noc. Nepoužívejte, pokud máte přecitlivělost (alergii) na kteroukoliv složku nápoje. V případě těhotenství nebo při kojení kontaktujte před používáním zdravotnického pracovníka. Také kontaktujte lékaře či lékárníka, pokud trpíte cukrovkou, užíváte léky proti depresi, léky ovlivňující srážlivost krve nebo srdeční lék digoxin. Přerušte užívání , pokud se vyskytne nespavost, úzkost nebo bolení hlavy.

Denní dávka obsahuje / Daily dose contains  15 ml
Leucin / Leucine 150 mg
Glutamin / L-Glutamine 100 mg
D-ribosa / D-Ribosse 100 mg
Citrulin / L-Citrulline 100 mg
Malpígie lysá-acerola / Acerola 100 mg
Valin / L-Valine 90 mg
Isoleucin / L-isoleucine 70 mg
Ženšen pravý / Panax ginseng  10 mg

Použití: Před použitím dobře protřepejte obsah nádoby a po otevření uchovávejte v ledničce! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem. 

Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu za snížené teploty. Ukládejte mimo dosah dětí. Tento produkt má speciálně zabezpečený uzávěr pro vaši bezpečnost – nepoužívejte, pokud je tento porušen. 

Čisté suroviny a kontrola kvality: všechny suroviny pocházejí z ekologicky čistých oblastí. Jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testovány akreditovanou laboratoří v Kanadě. Společnost Akuna Health Products Inc. Je držitelem certifikátu ISO a GMP, což zaručuje absolutně nejvyšší standard výrobků.

Doplňkové parametry

Kategorie: AKUNA
Hmotnost: 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: